Një tjetër rast i prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike është goditur nga policia e Krujës.

Një 44-vjeçar me inciale B.M,, banues në fshatin Nojë, Krujë është arrestuar dhe gjatë kontrollit në banesën e tij i janë sekuestruar 26 kilogramë lëndë narkotike Cannabis Sativa.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike”.

Top Channel