Të gjithë përballemi me situata stresuese që na zemërojnë duke filluar nga trafiku e deri tek kolegët e punës që s’i durojmë dot.

Ne reagojmë në mënyra të ndryshme, dhe horoskopi e shpjegonë përse.

Në galerinë e mëposhtme do të zbuloni se si e shfaqin zemërimin shenjat zodiakale:

FOTO GALERI
1/12
1-Dashi, të përplas gjithçka në fytyrë dhe pastaj bëhet pishman si dreqi

Top Channel