Finalja e sezonit të gjashtë të “Bachelor in Paradise” rezervoi shumë surpriza për teleshikuesit.

Demi Burnett dhe Kristian Haggerty, 24 dhe 27 vjeç, bën histori në reality show-n amerikan, si çifti i parë i të njëjtit seks që u fejua live.

Dyshja ishte pjesë e tre çifteve finale (nga katër) që pranuan propozime për martesë.

“Unë erdha këtu për të gjetur veten, por gjeta veten te ty,” ishin fjalët e Demit kur i propozoi bukuroshes bjonde.

E megjithëse çifti i vajzave u fejua në reality show, në studio Kristian i ktheu “nderin” 24 vjeçares, duke dhënë para të gjithëve versionin e saj të propozimit, duke shpjeguar se pse e dashuron Demin, e duke riafirmuar kështu marrëdhënien e tyre.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel