Ka përfunduar puna e shtrimit të rrugëve në zonën e njohur në kryeqytet si “Rruga e Elbasanit” dhe rrethrrotullimi i Sanatoriumit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryebashkiaku Erion Veliaj në facebook.

“Vazhdon puna pandërprerë brenda dhe jashtë qytetit.🤗 Ekipi ka përfunduar vijëzimin te 📍 “Rruga e Elbasanit” dhe rrethrrotullimi i Sanatoriumit✔”, shkruan Veliaj.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel