Festimet e 77 vjetorit të Konferencës së Pezës, bënë bashkë presidentin e Republikës, Ilir Metën dhe kryebashkiakun Veliaj, të cilët, siç mund ta shihni edhe në foto nuk nguruan të shtrëngonin duart.

Top Channel