Fly Geyser, Shtetet e Bashkuara – Ujëra termale që shpërthejnë në Nevada, SH.B.A.

Nëna Natyrë është aq mbresëlënëse sa që shumë peizazhe, kafshë dhe struktura natyrore duken surrealiste – pothuajse si piktura.

Sidoqoftë, këto imazhe janë reale dhe janë kapur me një aparat fotografik.

FOTO GALERI
1/9
Yuanyang, Kinë - Tarracat madhështore të orizit duken si një pikturë abstrakte

Top Channel