Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Topojë të Fierit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 dhe të shtënat mësohet se kanë ardhur nga një automjet.

Një person brenda automjetit ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Policia ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

Top Channel