Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Lushnjës.

Një mjet tip Benz ka goditur shtetasin Myfit Dingo, i cili po udhëtonte me biçikletë. Si pasojë 67-vjeçari ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar më pas në spitalin e traumës në Tiranë.

Sipas policisë, 67-vjeçari i ka prerë rrugën mjetit në fjalë.

Bëhet me dijeni se policia ka shoqëruar drejtuesi e aurtomjetit per hetime të mëtejshme.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel