Zv/ambasadori amerikan Daniel Koski ka monitoruar sot nga afër KZAZ-në nr 35, të Njësisë Nr 5., Tiranë, ku ka qëndruar për më shumë se 10 minuta.

Daniel Koski një ditë përpara protestës së fundit të opozitës u takua me  kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe atë të LSI-,së Monika Kryemadhin, ku iu bëri thirrje se nëse deri më 1 Korrik do të ketë akte dhune, atëherë do të shpallen në SHBA si organizatë e dhunshme.

Top Channel