Kryeministri Edi Rama ka ironizuar kundërshtarët e tij politik me anë të një postimi në profilin e tij në rrjetin social Instagram.

Rama postoi një meme ashtu siç ka bërë disa herë ku paraqiten kundërshtarët politik , Sali Berisha, Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha duke pirë kafe.

Rama në mbikshkrim ironizon duke thënë: “Filxhoni Brryli Broadëay filxhoni po Liri ku o?…Aaaa do jetë në filxhon t’u shpernda parlamentin”.

Top Channel