Ish-ylli i Arsenal, si dhe ish-trajneri i Monakos, 41-vjeçari Thierry Henry po shikon Shtetet e Bashkuara të Amerikës si të ardhmen e karrierës së tij. Ai është në bisedime për t’u bërë drejtuesi i ri i New York Red Bulls në MLS.

Top Channel