Champions/ Tottenham i jep goditjen Guardiolës. Shënon të tretin dhe sheh veten në gjysmëfinale

17/04/2019 22:37

Tottenham ka shënuar golin e tretë në ndeshjen ndaj Manchester City, duke çuar rezultatin në 4-3, rezultat që dërgon londinezët në gjysmëfinalen e Champions League.

Marcos Llorente shënoi pas një goditjeje këndi. Arbitri i ndeshjes, pasi e pa golin në VAR për një prekje topi me dorë, e konsideroi të rregullt golin e spanjollit.

Top Channel