Champions/ De Ligt i jep avantazhin 1-2 Ajaksit. Juventus drejt eliminimit

16/04/2019 22:32

Ajax ka kaluar në avantazh ndaj Juventusit me anë të kapitenit De Ligt, pas një goditjeje me kokë që mposhti portierin Scezny.

Tashmë, holandezët kryesojnë 1-2 në Torino dhe Juventusit i duhen 2 gola për të kaluar në gjysmëfinale, pasi ndeshja e parë ka përfunduar 1-1.

Top Channel