Foto ilustruese

Një velierë është mbytur gjatë orëve të para të mëngjesit të së hënës në Himarë.

Veliera, që ishte ankoruar që në sezonin e verës, nga erërat e forta është fundosur në ujë.

Veliera ndodhej e ankoruar në Portin e Himarës dhe shërbente për udhëtime gjatë sezonit veror.

Top Channel