Cristiano Ronaldo kalon në futbollin amerikan (Video)

05/02/2018 18:08

Nga futbolli europian, në atë amerikan. Cristiano Ronaldo me numrin 7 në kurriz ka xhiruar një spot për një kompani holandeze telekomunikacioni, ku shihet si një “running back”.

Sulmuesi portugez i Realit ndalohet në aksionin e parë, ndërsa në të dytin arrin ta kalojë topin mes shtyllave dhe feston në mënyrën e tij.

Top Channel