Coric dhe Blendi Shkëmbi, në ndeshjen Dinamo Zagreb-Skënderbeu

Ende pa nisur merkato e dimrit, Roma është hedhur në sulm për të siguruar shërbimet e një talenti kroat.

Ai konsiderohet si “Modriç” i ri dhe skuadrat që e kërkojnë janë të shumta. Fjala është për talentin 20-vjeçar Ante Coric.

“FoxSports” shkruan se Roma kërkon të mbyllë sa më parë marrëveshjen për transferimin e lojtarit, i cili ka një vlerë prej rreth 12 milionë eurosh.

Top Channel