Hulk mund të lërë Kinën për Premier League

18/11/2017 16:24

Braziliani Hulk është shumë pranë largimit nga kampionati kinez.

Sulmuesi, i cili që nga viti 2016 është pjesë e skuadrës Shanghai SIPG, duket se nuk po ndihet mirë në Superligë dhe po e mendon seriozisht kthimin në Premier Leaguen angleze.

Sipas tabloidit “The Sun”, dy janë klubet që kanë vënë në shënjestër Hulk, e bëhet fjalë për Manchester Cityn dhe Chelsean.

Top Channel