Kine, pasanikja, pritje madheshtore per qenin

11/09/2009 11:25

Nje pasanike kineze ka organizuar nje pritje madheshtore ne aeroport per…qenin qe sapo kishte blere, me vlere 400 mije euro.

Pritja e luksit me 30 mercedese u be per nder te nje qeni te rraces Tibetian Terrier.

Pasanikja ka ftuar ne kete feste speciale qe ka zgjatur deri ne oret e para te mengjesit miq dhe admirues te kesaj lloj rrace qensh.

Kush e di se ‘sa e veshtire’ do te jete jeta e kafshes pas pritjes madheshtore.

Top Channel