ËNDËRRTJERRËSIT

Për herë të parë, ata do të bëhen të gjithë bashkë! Kujtime e të pathëna, pamje të patransmetuara kurrë më parë dhe një ribashkim i atyre që e kanë bërë Top Channel ekranin e të gjithë shqiptarëve. Nën moderimin e Ori Nebijaj, personazhet më të dashur të ekranit, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e të vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit. Nga vizioni i Presidentit të ndjerë, Z. Dritan Hoxha, tek transmetimet e para e deri tek prapaskenat e programeve të sotme, gjithë çfarë ka shenjuar këto 20 vite, vjen nën sytë e figurave që do të tregojnë historinë e tyre dhe përmes saj historinë e një televizioni që bëri historinë tuaj.

Video

Vitet e fundit, epoka e klikimeve – Ëndërrtjerrësit (Dokumentari)
16/04 09:23
Prapaskenat e “Big Brother”…- Ëndërrtjerrësit (Dokumentar)
15/04 23:00
Viti 0, pamje të rralla, çfarë ndodhte kur ndërtohej Top Channel!- Ëndërrtjerrësit (Dokumentar)
15/04 23:00
Imazhet dhe programet e para në ekranin e Top Channel- Ëndërrtjerrësit (Dokumentar)
15/04 23:00
Në pritje të një vajze? Ledion Liço flet për lajmet e bukura në TCH- Ëndërrtjerrësit
08/04 23:10
Prapaskenat e këngëve të fundvitit, nga stonimet tek qejfmbetjet pas publikimit- Ëndërrtjerrësit
08/04 23:10
Njihuni me njerëzit e padukshëm në ekranin e TCH- Ëndërrtjerrësit
08/04 23:09
Nga diegia e kitarës LIVE, tek dashuritë që lindën brenda orkestrës- Ëndërrtjerrësit
08/04 23:09
“Në orkestrën e Top Channel gjeta edhe nusen”- Ëndërrtjerrësit
08/04 23:09
I mbani mend? Siglat që bënë histori në 20 vite Top Channel- Ëndërrtjerrësit
08/04 23:08
E pazakontë, zbulohet se si është krijuar rrahja e zemrës tek kënga e njohur “Xhamadani vija-vija”
08/04 23:08
“Në 12 të natës, më hodhi poshtë emisionin”, Silva Babaramo ia thotë në sy Ledion Liços
08/04 23:07
Promoja më e bukur për ty? Ledion Liço ka një të preferuar!- Ëndërrtjerrësit
08/04 23:07
E pazakontë/ Kur regjisori merr regjinë me vete në studio!- Ëndërrtjerrësit
08/04 23:07
“Kujtimi më i bukur”, kënga që Ledion Liços i kujton Londonin e vogël- Ëndërrtjerrësit
08/04 23:06
Video të tjera