Çfarë ndodh me tensionin e gjakut nëse konsumoni boronica për 1 muaj
03/06/2022 17:40
Përveç ujit, gjashtë këshilla si të qëndroni të hidratuar në këto ditë të nxehta
03/06/2022 16:26
Shëndeti i Mëlçisë/ Ushqimet më të mira kurative
02/06/2022 22:00
Tetë frutat më të shijshme e më të shëndetshme në botë
02/06/2022 21:30
Bimët mjekësore që largojnë ankthin dhe stresin
02/06/2022 20:01
Katër gabime që pengojnë dobësimin gjatë vrapit
02/06/2022 18:58
A mund të shtosh në peshë prej ujit me gaz/ Ja çfarë duhet të dini
02/06/2022 18:50
Zbuloni efektet e dëmshme të karameleve
01/06/2022 17:55
Duhet t’i dini patjetër/ Rreziqet shëndetësore që shkaktohen nga dhimbjet e kokës
01/06/2022 17:26
Plot vlera për kolesterolin, imunitetin dhe tretjen/ Ja çfarë duhet të dini për lulet e kumbullës
01/06/2022 13:46
Ushqimet e shëndetshme që bëhen të rrezikshme nëse e teproni
31/05/2022 19:00
Çfarë duhet të dini për luleshtrydhet e deformuara, a mund të konsumohen?
31/05/2022 16:51
Fuqia e trurit/ Ja cilat janë vitaminat më të mirat
30/05/2022 22:46
Shtohet një tjetër faktor rreziku i sëmundjes së kockave (Osteoporoza)
30/05/2022 22:34
Pesë arsye pse dieta nuk funksionon për të gjithë njësoj
30/05/2022 20:59
Tre mënyra si të mbroni shikimin me kalimin e moshës
30/05/2022 20:55
Vlerat e qumështit me yndyrë dhe pa yndyrë
30/05/2022 19:00
Cilat ushqime mund të konsumoni në mëngjes dhe cilat jo?
30/05/2022 18:50
Dallimi mes dy sëmundjeve/ Mjekët: Lija e dhenve dhe lija e majmunit janë të ndryshme
29/05/2022 19:43
Dieta e duhur që ul rrezikun e diabetit tek gratë
27/05/2022 21:57
Këto gjëra nuk duhet t’i bëni kurrë pasi keni ngrënë
27/05/2022 21:51
6 rregullat e aplikimit të kremit mbrojtës ndaj diellit në lëkurë
27/05/2022 20:26
Mungojnë mjekët e urgjencës, këtë vit vetëm një student ka zgjedhur të specializohet për mjek urgjence
27/05/2022 19:31
A bie nga pesha duke mos ngrënë?
27/05/2022 19:16
Dhimbja e shtyllës kurrizore/ Pse ndodh dhe kur duhet të shqetësoheni
27/05/2022 19:12
Unik për shëndetin/ Fuqia dhe roli fantastik i ujit të detit për organizmin
27/05/2022 17:27
Bimët e shtëpisë që ushqejnë lëkurën me oksigjen
27/05/2022 17:21
Parandalimi i diabetit/ Pesë hapa si të kujdeseni në shtëpi
26/05/2022 20:50
Si të pastroni ujin nga klori me metoda natyrale
26/05/2022 20:32
Sëmundja e plakjes së trurit/ Përse prek më shumë gratë
26/05/2022 19:40