Veliaj pret aktivistin shqiptaro-amerikan, Geri Kokalari: Falënderues për shërbimin e tij në vendin tonë

26/06/2024 11:08

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka pritur në një takim aktivistin shqiptaro-amerikan, Geri Kokalari.

“Kënaqësi të pres te palodhurin Geri Kokalari në Tiranë, pas 10 vitesh. Qyteti ka ndryshuar jashtëzakonisht shumë, por Geri jo dhe aq – një aktivist pro shqiptar super-energjik, gjithmonë në lëvizje. Falenderues për shërbimin e tij në vendin tonë”, shkruan Veliaj, duke postuar një foto në platformën X.

Top Channel