FOTOT/ Xhaketa me ngjyra dhe kravata me lule, si u veshën deputetët në seancën e sotme në Kuvend

18/04/2024 12:37

Me ardhjen e pranverës, stili i deputetëve dhe ministrave teksa shkonin në Kuvend, dukej më ndryshe, të veshur me xhaketa me ngjyra, apo kravata kryesisht me pika.

Në fotot e publikuara nga agjencia LSA, ata dukeshin kryesisht të qeshur, nën shoqërinë e njëri tjetrit, duke iu drejtuar Kuvendit.

FOTO GALERI
1/33

Top Channel