Begaj niset drejt Kosovës! Takim kokë më kokë me Osmanin, do të marrë pjesë në Forumin Ndërkombëtar për Gratë, Paqe dhe Siguri 

14/04/2024 18:05

Presidenti Bajram Begaj është nisur sot për në Kosovë, me ftesë të homologes, Vjosa Osmani.

Begaj do të mbajë fjalën e tij në Forumin Ndërkombëtar për Gratë, Paqe dhe Siguri që zhvillohet në Prishtinë, në datën 15 prill 2024.

Gjithashtu do të ketë një takim kokë më kokë me Osmanin si edhe disa takime bilaterale me personalitete te rëndësishme kombëtare e ndërkombëtare.

Top Channel