Për herë të parë prej Tetorit 2023, nënkryetari i Kuvendit Agron Gjekmarkaj merr drejtimin e seancës plenare

11/04/2024 14:38

Për herë të parë që prej Tetorit 2023, nënkryetari i Kuvendit Agron Gjekmarkaj ka marrë drejtimin e seancës plenare.

Seanca plenare këtë të enjte është përfshirë nga debate dhe përplasje mes deputetëve të maxhorancës dhe opozitës.

Seanca plenare u drejtua fillimisht nga kryetarja Lindita Nikolla dhe më pas u pasua nga Gjekmarkaj.

Top Channel