FOTOT/ Rama shtron iftar në Pallatin e Kongreseve, të pranishëm politikanë, diplomatë, policë dhe artistë

09/04/2024 11:47

Kryeministri Edi Rama ka shtruar mbrëmë Iftar në hollin e Pallatit të Kongreseve ku të pranishëm kanë qenë politikanë, ish figura të rëndësishme të Partisë Socialiste, diplomatë, këngëtarë, efektivë të Policisë së Shtetit.

Kreu i qeverisë i shoqëruar nga bashkëshortja ka qëndruar në një tavolinë me ish kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi.

I pranishëm ishte gjithashtu edhe Presidenti Bajram Begaj, ndërkohë që secili prej ministrave ishte ulur në një tavolinë me personalitete të fushave të ndryshme.

FOTO GALERI
2/63

Top Channel