Zgjedhjet në Rithemelimin e Lezhës, në garë edhe ish anëtari i KLD-së, Gjin Gjoni

06/04/2024 10:38

​​​​​​​​Sot zhvillohen zgjedhjet për Kryetar në PD e Rithemelimit të degës Lezhë.

Kandidatë për kryetarë dege janë Albert Rrusti, Gjin Gjoni dhe Paulin Marku.

Kujtojmë se Gjoni, një prej kandidatëve në garë është ish anëtar i KLD-së.

Top Channel