Policia e Kosovës ka kthyer në shtëpi një të mitur nga Rahoveci, e cila kishe nisur bashkëjetesën me një person.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës thuhet se ishte raportuar se vajza kishte dalë nga shtëpia për të bashkëjetuar me një person.

“Palët janë sjellë në stacion dhe pas inicimit të rastit viktima është rikthyer tek familja e saj, ndërsa i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë.

Top Channel