Ambasadorja Kim nxjerr foton me presidentin Begaj te Liqeni i Tiranës: Nder të flasim së bashku këtë ditë pranvere!

18/03/2023 12:40

Ambasadorja amerikanë në Tiranë, Yuri Kim, këtë të shtunë pranvere e ka kaluar në praninë e presidentit Bajram Begaj, duke shëtitur e diskutuar në zonën e Liqenit Artificial të Tiranës.

Në rrjetet sociale ambasadorja Kim ka ndarë foto nga ecja e tyre, teksa shkruan se ndihet e nderuar sa herë diskuton me Begajn.

Gjithmonë një nder të kaloj kohë me Presidentin Bajram Begaj, por veçanërisht për të ecur dhe folur së bashku në këtë ditë të bukur pranvere në Tiranë”, shkroi Kim krahas fotos nga Liqeni Artifical i Tiranës.

 

Top Channel