Nga Topalli, Noka e Salianji/ Deputetë e ish-deputetë në protestë, në bulevard edhe disa prej aleatëve të opozitës

12/11/2022 17:28

Protesta që po mbahet në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” ka bërë bashkë deputetë e ish-deputetë demokratë, si dhe aleatët opozitarë.

Ata janë mbledhur në protestën e thirrur nga Sali Berisha e Ilir Meta, për të protestuar kundër qeverisë, ndërsa disa prej tyre pritet edhe të mbajnë fjalim në podium.

Jozefina Topalli, Famur Noka, Xhelal Mziu, Ervin Saljani, Rudina Hajdari, Oerd Bylykbashi, Luçiano Boçi, Bardh Spahia janë disa nga deputetët e ish-deputetë që janë pjesëmarrës në opozitë.

Nga aleatët opozitarë janë Agron Duka, Dashamir Shehi dhe Fatmir Mediu.

FOTO GALERI
1/23

Top Channel