Sali Berisha mbush sot 78-vjeç, aleati opozitar Ilir Meta i bën urimin e përzemërt

15/10/2022 09:29

Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot ditëlindjen dhe mbush 78-vjeç.

Aleati i tij opozitar, kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka zgjedhur ta urojë Berishën publikisht. Me një foto të ish kryeministrit me dy gishtat lart, Meta i uron atij ditëlindjen teksa shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen Prof.Dr. Sali Berisha! Shumë urime të përzemërta!”.

Top Channel