Policia e Vlorës e mbështetur edhe nga forcat e FNSH-së mbrëmjen e sotme ka shoqëruar dy persona.

Nuk dihet ende shkaku  i shoqërimit dhe identifikimi i tyre

Top Channel ka arritur të sigurojë momentin e aksionit dhe vënien në pranga të dy personave.

Sipas policisë së Vlorës dy personat janë përfshirë në një konflikt me njëri-tjetrin.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel