Gruaja i pret organet gjenitale të dashurit kur e gjeti duke tentuar të përdhunonte të bijën (fotot)

10/10/2022 21:48

Një nënë e tërbuar raportohet se i ka prerë me thikë penisin të dashurit të saj kur e gjeti duke tentuar të përdhunonte bijën e saj 14-vjeçare, raportonte rrjeti Times of India.

“Nuk jam penduar për atë që bëra,” tha gruaja 36-vjecare duke iu referuar “drejtësisë së shpejtë” të kryer, e duke shtuar se e kishte bërë “për t’i dhënë një mësim”.

“Unë po punoja në fermë kur ndodhi incidenti. Për fat u ktheva në shtëpi në kohën e duhur dhe e kapa me presh në duar”, shpjegon ajo.

Nëna e paidentifikuar publikisht kujtonte sesi kishte luftuar me të dashurin e saj teksa mbronte të bijën.

“Ai më sulmoi teksa isha duke u përpjekur të shpëtoja time bijë, kështu që mora thikën nga kuzhina dhe i preva pjesët private për t’i dhënë një mësim”.

Sipas rrjetit Daily Mail, policia e Lakhimpur tha se i dashuri 32-vjeçar do të akuzohet për përdhunim, por për momentin është në gjendje të rëndë nga plagët e prerjes së organeve gjenitale.

Episodi i tmerrshëm ndodhi në zonë e Uttar Pradesh, në lindje të New Delhi jo larg kufirit mes Indisë e Nepalit.

FOTO GALERI
2/2

Top Channel