Ambasadorja amerikane, Yuri Kim takim në Kryesinë e Kuvendit me deputetin Eduard Shalsi dhe Sorina Kotin, përkatësisht kryetari dhe nënkryetarja  e Komisionit të Ekonomisë.

Sorina Koti është deputete e rreshtuar së fundmi në  grupimin e Sali Berishës.

Pas takimi me ambasadoren amerikane Yuri Kim, është njoftuar për një deklaratë për media e deputetes.

Top Channel