Kryeministri Edi Rama ndodhet në Presidencë këtë të hënë ku do takohet me kreun e shtetit, Bajram Begaj.

Ende nuk dihet se cila është arsyeja e takimit mes kreut të qeverisë dhe presidentit.

Top Channel