Foto ilustruese

Një 43-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në lagjen “Beqir Dardha” të Elbasanit.

Shtetasit me iniciale S. H., nga këqyrja paraprake nuk i janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja është natyrale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Top Channel