Ngacmonte seksualisht vajza të mitura, arrestohet pedofili në Shkodër, çfarë i gjeti në celular policia

05/07/2022 09:27

 Një 65-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Shkodër, pasi akuzohet për ngacmim seksual ndaj vajzave të mitura.

Gazetarja Dorjana Bezat mëson se u arrestua V.Haxhija, pasi në kohë e vende të ndryshme, në mënyrë të vazhdueshme ka kryer ngacmime seksuale me disa vajza kryesisht të mitura.

Nga këqyrja e telefonit celular të, ku policia gjeti komunikime dhe materiale filmike.

Para uniformave blu 65-vjeçari ka pranuar autorësinë e këtyre materialeve.

Top Channel