Shpërthen eksploziv në një garazh në Sarandë, shkaktohen vetëm dëme materiale

29/06/2022 22:58

Një sasi eksplozivi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në lagjen nr.4, në  Sarandë,

Policia ka sqaruar që ngjarja ka ndodhur në hyrjen e një garazhi, në pronësi të shtetasit M. M, ku si pasojë janë shkaktuar dëme të vogla materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor, për të kryer veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

Top Channel