Aksident në autostradën Vlorë-Fier/ Plagoset një person, transportohet në spital

29/06/2022 19:50

Një aksident ka ndodhur përgjatë autostradës Vlorë Fier në afërsi të fshatit Fitore.

Një person ka mbetur i plagosur dhe është shoqëruar ne spitalin e Vlorës me dëmtime të lehta.

Policia në vendngjarje po heton për shkakun e aksidentit.

 

 

Top Channel