Elton Ilirjani me veshje unike në New York, çfarë bisedon me policin?!

08/06/2022 20:01

Në muajin e Krenarisë, Elton Ilirjani ka zhvilluar aktivitete me stilistë të ndryshëm.

Së fundmi është parë në rrugët e Soho me një veshje të realizuar enkas për të nga një studio mode në Hong Kong!

Veshja është unike dhe me bazë xhins! Eltoni shihet duke komunikuar me një polic trafiku duke kërkuar t’i shpëtojë gjobës ndoshta nga kalimi i afatit të parkimit apo keq-parkimit?

Pamjet unike me policin në New York kanë bërë xhiron e rrjetit!

FOTO GALERI
1/8

Top Channel