Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në selinë blu, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Liri Berisha për të votuar për kreun e ri të PD.

Pas verifikimit pranë komisionit, në fillim ka votuar Liri Berisha,më pas kryeministri.

Vetë Berisha garon sot për kreun e Partisë Demokratike me Ibsen Elezin.

Procesi i votimit ka nisur prej orës 8.00 dhe do të mbyllet në orën 18.00. Zgjedhjet po zhvillohen në 108 qendra qendra votimi në të gjithë vendin.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel