Gara për kryetar në PD, Elezi takime me simpatizantë në Kurbin dhe Mirditë

15/05/2022 15:10

Kandidati për kryetar të PD-së, Ibsen Elezi gjatë turit të tij ka zhvilluar takime me anëtarë dhe simpatizantë në Kurbin dhe Mirditë këtë të diel.

Në orën 18.30 Elezi pritet të zhvillojë takim me demokratët dhe simpatizantët në qytetin e Lezhës.

Kujtojmë se Elezi është në garë me liderin historik të PD-së, Sali Berisha në zgjedhjet që pritet të mbahen në 22 maj.

Top Channel