Greqia nuk gjen qetësi/ ‘Goditet’ nga tërmeti i fortë, sa ballë ishte

29/04/2022 16:34

Greqia është goditur sërish gjatë ditës së premte nga një tërmet i fortë.

Magnituda e tërmetit ka qenë 4.8 ballë ndërsa epiqendra e goditjes ka qenë 45 kilometra nga zona e Iraklisit dhe me thellësi 12 kilometra.

Top Channel