Demokratët e Shijakut zgjedhin sot kreun e PD-së, kush janë dy kandidatët

27/04/2022 09:58

Në Shijak këtë të mërkurë po mbahen zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike.

Blerina Shahini dhe Rezeart Tusha do të përballen mes tyre për kryetar të degës së PD-së Shijak.

Procesi i votimit po zhvillohet pranë shtabit qendror 4 Rrugët e Shijakut, që ndodhet në një ambienti privat, nga ora 08;00 deri në 18:00.

 

Top Channel