Një automjet tip “Jeep” është djegur plotësisht në orët e para të mëngjesit në Vlorë.

Policia thotë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:15,  në vendin e quajtur “Kanali i Motorrit”, ndërsa makina ishte pa targa.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e pronësisë dhe zbardhjen e rrethanave të djegies së automjetit.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel