Një urë në aksin Kukës-Shishtavec është shembur gjatë natës për shkak të motit të keq.

ARRSH bën me dije se gjatë natës ka pasur reshje intensive të shiut, të cilat kanë sjelle rënie të gurëve.

Gurët e përmasave të mëdha kanë rënë në rrugë, duke e bllokuar atë, siç shihet në pamjet e mëposhtëme.

Këshillohet që përdoruesit e rrugës të bëjnë kujdes në lëvizje, të respektojnë sinjalistikën rrugore dhe të reduktojnë shpejtësinë për shkak të lagështisë në rrugë.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel