PD mbledh grupin parlamentar në selinë blu, Lulzim Basha nuk duket gjëkundi/ Emrat që mungojnë

31/03/2022 09:30

Partia Demokratike ka mbledhur grupin parlamentar mëngjesin e kësaj të enjteje, pak para nisjes së seancës parlamentare.

Ajo që vihet re mes pjesëmarrësve, është mungesa e Lulzim Bashës, ndërsa Sali Berisha ka marrë pjesë, megjithëse nuk ishte i “ftuar”.

Në mbledhjen e grupit parlamentar, kanë marrë pjesë edhe deputetët që u shkarkuan nga ish-kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Mes emrave të tjerë që mungojnë në mbledhje janë edhe Agron Gjekmarkaj, Alfred Rrushaj, Flutura Açka, Grida Duma, Kreshnik Collaku, Orjola Pampuri dhe Ilda Dhori.

Top Channel