Basha shkon në Kuvend pas largimit të Berishës, ja kë përshëndet me buzëqeshje (FOTO)

31/03/2022 13:09

Ish kryetari i PD, Lulzim Basha nuk mori pjesë në mbledhjen e grupit parlamentar mëngjesin e sotëm dhe mbërriti rreth dy orë e gjysmë me vonesë në ambientet e Kuvendit.

Basha shkoi në Kuvend menjëherë pas largimit të Berishës. Ish kryeministri u largua nga salla pas Ramës sepse zv.kryetarja Ermonela Felaj nuk i dha fjalën.

Siç shihet dhe nga fotografitë, Basha është ulur pranë Gazment Bardhit, i cili është një prej deputetëve besnikë të tij, të paktën deri  në momentet që flasim, ndërkohë që i ka zgjatur dorën dhe Dash Sulës.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel