Një pengmarrje ka ndodhur në Laprakë, autorët e së cilës janë arrestuar.

Policia bën me dije se u arrestua në flagrancë E. K., 26 vjeçe dhe P. Sh., 32 vjeç, për veprën penale “Heqja e paligjshme e lirisë”.

Në bashkëpunim me njëri-tjetrin, në Laprakë, ata kanë marrë me forcë në automjet shtetasin A. S., 34 vjeç.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Top Channel