Një person është gjetur i vdekur ditën e sotme  në lumin Lana në Tiranë.

Policia bën me dije se viktima rreth 65-vjeç është gjetur nga banorët në në rrugën “Dhimitër Xhuvani”, në lumin Lana,

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel