Ilustruese

Një mjet tip “Audi” ka marrë flakë në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte në Vlorë.

Sipas asaj që raporton policia, mjeti ishte një pronësi të një vajze 29-vjeçare, me iniciale V.H.

Mjeti ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht, brenda oborrit të shtëpisë së saj.

Nga të dhe dhënat e para, dyshohet se zjarri mund të ketë qenë i qëllimshëm.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Top Channel